Yasa Medya Logo

İnternet, sınırları olmayan küresel bir pazar haline gelmiş durumda. Hedef kitleniz ise fiziksel mağazalarınızda ulaşamayacağınız kadar geniş. Ürünlerinizi platformlarında satarak yerel sınırları aşabilir, kârınızı maksimize edebilirsiniz.

Markanızı yansıtacak, müşterilerinize ilk bakışta işletmenize güven duymasını sağlayacak tasarımınız ile hedef kitlenize istediği ürünleri satmaya başlayın.Yasa Medya portföyündeki özel e-ticaret sitesi yazılımları ile sizlere güvenli, kullanımı kolay ve anahtar teslim e-ticaret platformları vaadeder.

E-ticaret web sitelerimiz, en son teknolojileri benzersiz tasarım ve kodlarla birleştirerek ödün vermeden bir araya getiriyor. E-ticaret sitelerimiz dahili sistemlerinize kolayca entegre edilebilir. Yasa Medya, kullanıma hazır şablonlar ve SEO dostu, mobil uyumlu çevrimiçi mağaza platformlarıyla benzersiz e-ticaret çözümleri ve tasarımları sunar.

Sistemimiz eksiksiz bir e-ticaret sitesi yönetimi, ayrıntılı raporlar ve yüksek düzeyde güvenlik sunar.

Ürün ve kategori düzenleme
Kullanıcı yönetimi
Ödeme ve siparişe raporlamaları
Sosyal ağ entegrasyonu
Ürün satış analizleri
İndirimler ve özel teklifler ekleme imkanı
Fiyat ve kategori filtreleme
Kargo ve Pazar yeri entegrasyonları
Yasa Medya İletişim

Siz de en iyisi olmak için bize ulaşın.

Markanızı
beraber büyütelim !

Eğer yaratıcı fikirler; projenizi başından sonuna sahiplenecek kadar tecrübeli, eğlenceli, ve dinamik bir kadro arıyorsanız Yasa Medya sizin ajansınız. Bünyesinde bulunan kreatif çalışanları ile hayallerinizin üstünde projelere imza atabilir, sizi fikirlerimizle şaşırtabiliriz.

İletişim