Yasa Medya Logo

Yasa Medya, Kocaeli'nin en yetenekli tam hizmet yazılım şirketlerinden biridir.

Fikirler dünyayı yönetir ve işinizi köklerden değiştirmek için sadece bir tane yeterlidir . Artık sadece kalite yeterli değil. Fikirlerinizi hayata geçirecek yazılım çözümleri işletmenizi başarılı kılar ve rekabetçi bir fark yaratır.

Birincil faaliyetlerimiz arasında web ve mobil geliştirme yer almaktadır. Broşür tarzında web siteleri, kompleks web uygulamaları ve fikirlerinizi hayata geçirecek mobil uygulamaları geliştiriyoruz. Hükümet, eğitim, tıp, hukuk, emlak, havacılık, dağıtım, sivil dernekler, özel etkinlikler ve çok daha fazla alanda, geniş yelpazede iş modellerine başarıyla hizmet verdik. Ayrıca e-ticaret çözümleri, dijital işleriniz için hosting ve markanızı daha iyi konumlandırma için SEO hizmeti sunmaktayız.

Küçük web sitelerinden büyük web portallarına, mobil uygulamalarına kadar çok çeşitli yazılım projelerini başarıyla geliştirdik. Bütün bunlar müşteri tabanımızı katlanarak büyütmemize yardımcı oldu. Müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişkiler kurmaya inanıyoruz

Yasa Medya İletişim

Siz de en iyisi olmak için bize ulaşın.

Markanızı
beraber büyütelim !

Eğer yaratıcı fikirler; projenizi başından sonuna sahiplenecek kadar tecrübeli, eğlenceli, ve dinamik bir kadro arıyorsanız Yasa Medya sizin ajansınız. Bünyesinde bulunan kreatif çalışanları ile hayallerinizin üstünde projelere imza atabilir, sizi fikirlerimizle şaşırtabiliriz.

İletişim