Yasa Medya Logo

Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisini gençliğinden alan, Kocaeli’de bulunan kreatif reklam ajansıyız. Eğer yaratıcı fikirler; eğlenceli, projenizi başından sonuna sahiplenecek tecrübeli ve dinamik bir kadro arıyorsanız Yasa Medya sizin ajansınız. Bünyesinde bulunan 20’nin üstüne çalışanı ile hayallerinizin üstünde projelere imza atabilir, sizi fikirlerimizle şaşırtabiliriz.

Ajansımızdan içeri girdiğiniz andan itibaren atmosfere kolaylıkla adapte olabilirsiniz. Sıcak kanlı ekibimizle, gülüşmelerin arasında karşılanacağınız ve ekibin bağımlılığından, elinizde ansızın bir kupa kahve göreceğiniz, hatta kendinizi kreatif bir toplantının içinde bulabileceğiniz türden bir ajansız.

Nasıl Çalışırız ?

Ajansımız butik olarak çalıştığından, kurulduğu andan itibaren kapıdan içeri giren herkesi müşteri olarak değil, iş ortağı olarak görür ve yol arkadaşlığı yapar. Ekip ruhu ile motive olan, her departmanı ile yakın iletişim halinde, takım çalışmasına güvenen ekibimiz, en doğru stratejileri ile en yaratıcı fikirleri ortaya koyarak daima sizi hedefinize ulaştıracak benzersiz projeler üretir.

Evet, Yasa Medya markanızın neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılar. Ancak biz bir reklam ajansıyız, matbaa değil. Yasa Medya neredeyse sizi sizden daha iyi tanıyacak proje yöneticileri ile ve diğer tüm birimleri ile markanızın gücüne güç katacak kreatif projeler üreten butik bir reklam ajansı. Asıl işimiz her şeyi yapmaktan öte yaptıklarımızın en iyisini yapmak.