Yasa Medya Kocaeli Portal ve İş Akışı Çözümleri Hizmetleri

Portal ve İş Akışı Çözümleri Hizmetleri

Herhangi bir X firmasında çalışanlar, ortaya çıkardıkları işleri veya ürünleri diğer çalışanlara aktarırken vakit kaybetmekte; kurumsal firmalarda bu durum uzun vadede hesaplanınca çok ciddi iş zamanı kaybına yol açmaktadır. İşin süreçleri birçok noktada sistemleştirildiğinde kazanılan zaman işin verimini de etkiler. 

PORTAL VE İŞ AKIŞI ÇÖZÜMLERİ PAKETİ

Yasa Medya, Web Portal ve İş Akışı Çözümleri noktasında talep eden firmaya iş zamanında harcanan süreyi azaltacak ve çalışan verimini arttıracak birçok çözüm sunmaktadır. Herhangi bir çalışan Kocaeli şehrinde hizmet veren firmaya göre özel olarak oluşturulan Portal sistemiyle, ortaya çıkardığı ürünü farklı bir departmanla olduğu yerden paylaşabilme; sorunları ise sistem üzerinden ilgili departman üzerinden çözebilme imkanı tanımaktadır. 

Kocaeli Web portal ve iş akışı

WEB PORTALI

Yasa Medya hem işverenin hem de çalışanın yararına bir portal; dolayısıyla da iş akışında bir çözüm üretmeyi amaçlar. İşverenin bütün süreci kolaylıkla hem bilgisayarında hem de akıllı telefonunda takip edebildiği; çalışanın ise yaptığı işi ilgili departmanlarla paylaşabildiği bir portal ile ilgili firma zaman kaybını minimum seviyeye azaltacak; işveren ve çalışan verimi ise ters orantılı olarak artacaktır. 

Web Portalı konusunda profesyonel kadrosuyla Kocaeli şehrinde hizmet veren Yasa Medya, firmanın projesini genel bir plan üzerinden değil o firmaya özgü profesyonel ekibiyle birlikte tasarlamaktadır. Tek bir platform üzerinden şirket yönetiminin avantajlarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.