Yasa Medya Kocaeli Site İçi Link İnşası SEO Hizmeti

Site İçi Link İnşası SEO Hizmeti

SEO kriterlerinden birisi olan Site içi link inşası web sitesi ve tasarımı noktasında önem verilmesi gerekilen bir konudur. SEO yapılacak bir sitede öncelikli olarak içerikleri yerleştirdikten sonra ikinci aşamaya geçilir: site içi link inşası.

SİTE İÇİ LİNK İNŞASI NEDİR?

Site içi link inşası kısaca, web sitenizdeki sayfaların birbirlerine bağlanmasıdır. Site içi linkleme de denilen bu süreç SEO kriterleri arasına yerini almaktadır. Site içi link inşası ile SEO’nun önemini şöyle anlatabiliriz: Google’ın denetim için gönderdiği robotlar web sitenizde gezerken herhangi bir linki algılandıklarında ona yönelme eğilimi gösterirler. Böylece robot daha fazla sitede kalarak daha fazla sayfa ve içeriği daha hızlı indexlerler. 

Kocaeli site içi link inşası

Bir diğer yandan web sitesi ziyaretçisi için de –fark edilmese de- oldukça önemli bir yeri vardır. Herhangi bir içeriği okuyan ziyaretçinin farkında olmadan gördüğü bir linke tıklama eğilimi oranı  oldukça yüksektir. Böylece hem sayfalarınız yani içerikleriniz daha fazla görüntülenmiş olacak dolayısıyla gelirinizde buna paralel artacak; diğer yandan ise sitede kalma süresi artacaktır. 

Kocaeli web sitesi ve SEO analizi noktasında lider firmalardan birisi olan Yasa Medya firmanın talep ettiği projeyi hayata geçirirken birçok hususa dikkat ettiği gibi site içi link inşası konusuna da önem vermektedir. Proje detaylarında olmasa bile; yapılan web tasarımını, hem müşteri memnuniyeti hem de ziyaretçi memnuniyeti noktasında profesyonel kadrosuyla hayata geçirir.