Yasa Medya Kocaeli Kopya İçerik ve SEO

Kopya İçerik ve SEO

Web sitenizde yapılacak SEO çalışmasından önce Yasa Medya sitedeki içerikleri tarar. SEO’nun olmazsa olmaz kriterlerden birisi yazının özgünlüğüdür. Kolay bir yol olan ancak sitenizin hem özgünlüğünü hem de trafiğini oldukça düşürecek kopya içerik bulunduğu zaman ya talep edenin içerik uzmanları varsa değiştirilmesi talep edilir ya da Kocaeli firması olan Yasa Medya profesyonel içerik uzmanları denetimine tabii tutar. 

Kopya içerik SEO

KOPYA İÇERİK NEDEN ÖNEMLİDİR?

Günümüzde milyonlarca web sitesi aktif olarak hizmet vermektedir. Arama motorları kendi geliştirdikleri robotlarda saniyede milyonlarca tarama yapmakta; bir sitede bulduğu içeriği diğer sitelerde bulunca, asıl siteyi öne çıkarırken; diğer siteleri de geriye (spam) atmaktadır. Profesyonel SEO çalışması yapılsa bile kopya içeriklerle dolu bir web sitesi, hiçbir zaman yükselmeyecek; uzun süre kopya içeriklerle doldurulan site daha sonra özgün yazılara yer vermeye çalışsa bile ancak profesyonel destek ile öne çıkarabilecektir. 

Kocaeli web tasarımı ve Kocaeli SEO hizmeti konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren Yasa Medya kopya içerik ve SEO ilişkisine oldukça önem vermekte; firmanın web sitesini oluşturmadan önce tüm ayrıntılarla kopya içerik taraması yapmaktadır. Yapılan analizler neticesinde web sitesinin özgünlük derecesini çözüm yollarıyla birlikte ayrıntılı bir rapor olarak sunmaktadır.