Yasa Medya Kocaeli Anti SEO Tespiti / Anti SEO Analizi

Anti SEO Tespiti / Anti SEO Analizi

Sahibi olduğunuz web siteniz eğer üst sıralarda yer alırken birden düşüşe uğruyorsa ve aynı zamanda ziyaretçi sayınız da –aniden- azalıyorsa Anti SEO ana sorununuz olabilir. Anti SEO nedir? Anti SEO özet geçecek olursak doğru teknikler ve iyi bir SEO altyapısı ile önüne geçtiğiniz sitelerin sizi illegal olarak geriye atması; böylece sizin önünüze geçmek için kendince bir fırsat yaratması olarak  adlandırabiliriz. 

Anti SEO nasıl yapılır?

ANTİ SEO TESPİTİ NASIL YAPILIR? 

Esnaflar arasında var olan rekabetin teknolojik versiyonu siteler arasında rekabettir. İster ticaret sitesi olsun ister kişisel blog olsun; herkes yazdığı yazıda, girdiği üründe öne çıkmayı hedefler; bunun için çalışmalar yapar. Ancak yapılan bu teknikler illegal rekabet koşulları da ortaya çıkarmış; SEO konusunda profesyonel destek almayan veyahut çok iyi SEO yapabilen kişi veya kurumlar daha iyisinin önüne geçmek için Anti SEO yani Negatif SEO kriterlerine başvurmuştur. 

Anti SEO Tespiti için  en iyi fark edeceğiniz nokta ‘trafik/ziyaretçi düşüşü’, ‘Google’da sitenizin görünmemesi’ ya da üst sıralarda olduğunuz yazıların birdenbire geriye düşmesi olarak belirtebiliriz. 

Kocaeli Anti SEO hizmetleri

ANTİ SEO KURTULMA YÖNTEMLERİ

Yapılan Anti SEO çalışmasını fark ettiğiniz, kesin sonuca vardığınız noktada Kocaeli firmalarından Yasa Medya olarak ilk önerimiz şifrelerinizi güçlü bir şifreyle değiştirmenizdir. İlk adım olarak bu adımı uyguladıktan sonra sitenize gelen ve giden bağlantıları tespit etmeniz Anti SEO konusunda ikinci en önemli adımdır. Ancak tam çözüm için profesyonel destek almanızı  ayrıca öneririz. Kocaeli web tasarımı ve SEO konusunda lider firmalardan birisi olan Yasa Medya profesyonel kadrosuyla web sitenizin detaylı analizini yaptıktan sonra gerekli çözüm adımlarıyla beraber talep edene sunmaktadır.