Yasa Medya Kocaeli Anahtar Kelime Analizi

Anahtar Kelime Analizi

SEO bir web sitesi için kod kadar önemli bir araçtır. İster kişisel, ister kurumsal ister e-ticaret web sitesi yönetiyor olun; sitenize SEO çalışması yapmadığınız sürece SEO yapan sitelerden geride kalacaksınız. Web sitesi sahibi herkes, arama motorlarında öne çıkmak ister; bunun için birçok kurum profesyonel danışmanlık hizmeti almaktadır. 

SEO sadece sitenizi ön plana çıkarmakla kalmaz aynı zamanda sitenize gelen ziyaretçi sayısını, Adsense gelirlerinizi ve daha birçok hususu olumlu olarak etkiler. 

SEO’nun birden çok kriteri vardır. Bu kriterler arasında en önemlisi ‘Anahtar Kelime Analizi’ maddesidir. Peki nedir bu ‘Anahtar Kelime Analizi’? 

Anahtar Kelime Analizi Kocaeli

ANAHTAR KELİME ANALİZİ 

Örneğin sahip olduğunuz bir web sitesi Kocaeli şehrinde hizmet veren bir site. E-ticaret de olabilir, kurumsal bir firma da olabilir herhangi bir konuda kişisel blog da olabilir. Buradaki önemli nokta sizin web sitenizi ‘ne’ olarak öne çıkaracağınızdır. Kocaeli şehrinde hizmet veren kurumsal bir ayakkabı firması sitesini yönetiyorsanız, diğer Kocaeli’de hizmet veren sitelerin öncelikle hangi anahtar kelimelere sahip olduğunu tespit etmelisiniz. Daha sonrasında ise Kocaeli’de oldukça az kullanılan ancak aratma hacmi geniş olan anahtar kelimeleri belirlemeli, SEO çalışmalarınızı yaptığınız anahtar kelime analizi sonuçlarına göre yapmalısınız. 

Anahtar kelime analizi Kocaeli seo

Şöyle bir örnek verebiliriz. Web siteniz www.kocaeliayakkabı.com diyelim. ‘Kocaeli ayakkabı’ yazdığınızda –eğer yapılan bir SEO çalışması mevcutsa- bu sitenin yükselerde çıkmasının birçok sebebi ile karşı karşıya kalıp çoğu şeyi tespit etseniz bile karşınızda en önemli sorunlardan birisi olacak. ‘Kocaeli ayakkabı’ etiketi karşınızdaki web sitesinde URL/Alan adı/domain isminde kullanılıyor. Yani doğru bir SEO yapısıyla anahtar kelimeyi alan adında kullanan siteler Google kriterlerine göre bir adım önde oluyor. 

Peki anahtar kelime analizi nasıl yapılır? Kocaeli web tasarım, Kocaeli SEO hizmetleri ve birçok konuda öne çıkan Yasa Medya sizin yerinize uygun fiyatlı paketlere detaylı analiz seçenekli sunmaktadır. Öne çıkmak veya bozulan SEO yapılarınızı onarma çalışmalarında birçok firma ile çalışan Yasa Medya, sizlere istediğinizin bir fazlasını sunar. 

Kocaeli SEO çalışmaları, birçok SEO oluşumu ve onarımı; ayrıca profesyonel ekibiyle ayrıntılı inceleme ve talep edenin web sitesi için en uygunu olanı bulma noktasında Yasa Medya Kocaeli firmaları arasında liderliğini korumaktadır.